• info@csbeautycenter.com
  • +8 12 3456897
img
Biz kimiz ?

Kısaca Biz

Müşteri memnuniyeti hedef alınarak profesyonel ekibimiz ve danışmanlarımızla sağlığınız ön planda tutulmaktadır. Estetik ve güzelliği bir bütün olarak görmekte olan Cansu Göktaş Güzellik ve Akademi “Gençlik ve Güzellik Herkesin Hakkıdır” ilkesi ile hizmet vermektedir.Cansu Göktaş Güzellik ve Akademi' da yapılan uygulamalar, iğneli epilasyon ve cilt bakımı konusunda 10 yılı aşkın tecrübeye sahip uzmanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Hijyen kurallarının uygulanmasının en önemli kural olduğu merkezimizde son teknoloji cihazları kullanılır. Yaşam kalitenizi arttırmanız ve güzellik uygulamalarından yararlanabilmeniz için Cansu Göktaş Güzellik ve Akademi olarak her zaman yanınızdayız. Cansu Göktaş Güzellik ve Akademi, kendinizi olabildiğince özel hisseder, güler ve samimi yüzlerle karşılanır; istekleriniz doğrultusunda size özel ve itinalı hizmet alırsınız.

Uzman: Cansu Göktaş

  • Hemen şimdi en uygun fiyata en iyi ve en mükemmel hizmeti almak için:
MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşterilerimiz Neler Dedi ?

Müşterilerimizden aldığımız yorumları siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz.

img
img
Aslı Hanım
Google Yorumu

Göbeğimde çatlak izleri vardı tedavi olmaya karar verdim instagram reklamlarını gördüm, hemen ulaştım ön görüşmeye çağrıldım gitim çok ilgililer işlemimide yaptırdım gerçekten faydasını gördüm emeklerine sağlık..

img
img
Tuğçe Hanım
Google Yorumu

2 ay önce kirpiklerim için lifting yaptırdım çok doğal duruyor yapay durmuyor bir sonraki randevumda protez tırnak yaptıracağım kesinlikle tavsiye ediyorum.

img
img
Ayşe Hanım
Google Yorumu

Lazer konusunda oldukca iddalilar seanslim bitince tereddutsuz yeniden aldim ve ciddi zayifladim. personeli ilgili ve guleryuzlu ve uzman profosyoneller. Tavsiye ediyorum.