• info@csbeautycenter.com
  • +8 12 3456897

Cilt Bakımı

Cilt bakımı, çevresel koşullarla (hava kirliliği, düzensiz beslenme vb. gibi) yıpranan, solgun ve cansız görünen cildi yenilemek, cildi tıkanan gözeneklerden, sivilcelerden, siyah noktalardan arındırmak için yapılan bir bakım işlemidir.

Dipliner

Dipliner, kirpik diplerini takip eden, ince bir çizgi şeklinde yapılan kalıcı bir makyaj işlemidir. Gözleri olduğundan daha çekici ve belirgin kılar. Kalıcılığı en az 2 yıl sürer.

Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme, dudaklardaki pigment kaybından dolayı soluk görünen dudak hatlarını belirginleştirmek için yapılan kalıcı bir makyaj işlemidir. Dudakları renklendirir ve gençleştirir.

İğneli Epilasyon

Epilasyon, vücutta bulunan tüylerin çeşitli yöntemlerle alınması yöntemlerinin gene adıdır. Birden çok yöntem bulunmakta olup, modern teknolojinin ürünlerinden faydalanarak süreçler daha kolay ve etkili hale getirilmektedir.

İpek Kirpik

İpek kirpik, var olan doğal kirpikler üzerine yapılan, oldukça konforlu bir bakım işlemidir. Uzun ve dolgun kirpikler yaratır. Bu da gözleri olduğundan daha çekici ve belirgin gösterir.

IPL Epilasyon

Epilasyonda eski yöntemler artık yerini, daha konforlu, uygulaması daha kolay, sonucu açısından başka hiçbir yöntemle kıyaslanamayacak kadar güçlü olan lazer (IPL) epilasyona bırakmıştır.

Kaş Şekillendirme

Kaş şekillendirme kişinin ifadesini doğrudan etkiler. Altın orana göre kaşlar alınır ve şekillendirilir. Bu sayede, etkili bakışlar ve en ideal ifade elde edilir.

Kaş Laminasyonu

Kaş laminasyonu, kaşların yukarı doğru taranarak sabitlenmesini sağlayan bir bakım işlemidir. Kaşların dağınık ve doğal görünmesini sağlarken, botoks etkisi de yaratır.

Kaş Vitamini

Kaş vitamini işlemine başlamadan önce, süreçle ve uygulama ile ilgili tüm bilgileri uzmanlar anlatır. İşlem kişiye özel ve steril iğnelerle yapılır. İşlem sırasında lokal anestezi yapılır ve acısız bir uygulama sağlanır.

Kirpik Lifting

Kirpik lifting, kirpikleri düz olanların, kıvrık kirpiklere kavuşmasını sağlayan bir bakım işlemidir. Kirpiklere bakım da yapar; daha etkili bakışlar yaratır. Etkisi 1,5 ila 2 ay boyunca sürer.

Manikür

Tırnakların, tırnak dibi etlerinin temizlenmesini sağlayan, el ve tırnaklara bakım yapan bir işlemdir. Konuyla ilgili uzmanlar tarafından özel, tek kullanımlık malzemeler ile yapılır.

Microblading

Kaşlar için uygulanan microblading, cildin en üst katmanı olan epidermise yapılan, yarı kalıcı bir makyaj işlemidir. Yarı kalıcı olmasının sebebi, cilt yaşar ve yenilenir; bu sebeple microblading yapılan bölgede de yenilenme oluşur

Pedikür

Ayak ve tırnak bakımı için uygulanan bir işlemdir. Nasırların temizlenmesini, yumuşatılmasını, ayak tırnak etlerinin temizlenmesini kapsar.

Protez Tırnak

Protez tırnak, akrilik tırnak, jel tırnak ve tips olmak üzere üç şekilde tırnak uzatmak için yapılan bir bakım işlemidir. Görüntü olarak hiçbiri birbirinden farklı değildir; kişinin ihtiyacına göre yapılacak işlem belirlenir.